Logo
Nähtav ainult Eestis.

Langenud naised

Lydia kampaania hakkab Margareti ärile halvasti mõjuma. Margaret teeb kõik panused maskiballile, mis peab nad kas tippu tõstma või hävitama. Lucy ei saa oma uue ametiga hakkama. Kas Charlotte aitab õel kuulsaks kurtisaaniks saada?
USA, Suurbritannia
2017
Osa 8 - Hooaja viimane!
Hooaja viimases osas koondavad naised oma jõud, et Fallonile vastu astuda, mis paneb Lucy keerulisse olukorda. Kas Lydia pääseb puhtalt oma kuritegudest või saab kohtukull ta siiski kätte?
Osa 7
Pere on tõelises šokis, avastades, kui täbaras olukorras Margaret on. Margaret ootab vanglas oma saatust, samal ajal otsib Charlotte meeleheitlikult abi nii sõpradelt kui vaenlastelt. Lydia aga sepitseb intriigi, mis lõpetaks tema ja Margareti vihavaenu igaveseks.
Osa 6
Charlotte on Golden Square'il lõksus ja tulevik tundub troostitu, kui ta just ei suuda Lydiat oma ustavuses veenda. Lucy teeb kohutava vea ja Margaret peab riskima kõigega, et oma mõlemad tütred päästa.
Osa 5
Lydia veab Charlotte'i üha sügavamale oma võrku, aga kas Charlotte peaks riskima kõigega, lootuses tabada Lydia teolt? Lucy mängib Falloniga ohtlikku mängu, millel võivad olla katastroofilised tagajärjed.
Osa 4
Võimud on sulgenud Lydia bordelli, seega peab ta kasutama kõikvõimalikke nippe, et oma äri taas käima saada. Charlotte on keerulises olukorras, laveerides leedi Fitzi ja tema venna Blayne'i vahel. Säilitamaks üht neist oma liitlasena Lydia vastu peab ta teise reetma ja see on äärmiselt ohtlik mäng. Lucy ja Fallon saavad lähedasemaks. Fanny teeb avastuse, mis võib viia Kitty tapja jälile.
Osa 3
Kohtunik Hunt hoiab Lydial ja tema tüdrukutel silma peal, seega vajab Lydia kiiresti mõjuvõimsaid liitlasi ning Charlotte'i ülesanne on need leida. Charlotte sõlmib liidu leedi Fitziga, mis toob pildile ka leedi võimuka ja manipuleeriva venna, Blayne'i markii. Margareti teed ristuvad vana vaenlasega. Lucy langeb lord Falloni võrku.
Osa 6
Howard soovib Lucyt oma ülalpeetavaks armukeseks, mis teeb Margaretile suurt rõõmu. Charlotte'i ja Howardi suhe on läbi ja see pakkumine lahendaks kõik Lucy probleemid. Aga kui Lucy avastab, et on Howardile müüdud, seab tema ootamatu reaktsioon kõik kolm Wellside naist suurde ohtu. Lydia Quigley ihkab kättemaksu ja on otsustanud Emily üles otsida.
Osa 5
Lord Fallon näitab Lucy vastu huvi üles. Charlotte'i otsus lahkuda Howardi juurest seab ta ohtu. Emily peab Lydia juurest põgenemiseks riskima mitte ainult enda eluga. Kas ta võtab selle riski?
Osa 4
Lydia kampaania hakkab Margareti ärile halvasti mõjuma. Margaret teeb kõik panused maskiballile, mis peab nad kas tippu tõstma või hävitama. Lucy ei saa oma uue ametiga hakkama. Kas Charlotte aitab õel kuulsaks kurtisaaniks saada?
Osa 3
Lucy palgatakse paariks päevaks lord Reptoni majja, mis võib olla just õige võimalus, käivitamaks Lucy karjääri kõrgklassi kurtisaanina. Aga lordil ja tema abikaasal on kummaline maitse ja kõik ei suju ootuspäraselt. Bordelli kolimine on käimas, aga uues majas tervitab Wellsi perekonda Lydia palgatud pätikamp. Nathanieli ootamatu surm jätab Harrieti hätta ja naine peab otsima liitlasi väga ootamatutest kohtadest.
Osa 2
Kui linna saabub vana sõber, loodab Margaret veenda teda oma uude majja investeerima. Aga Nathaniel Lennoxit paistavad huvitavat hoopis muud asjad. Kui kaugele on Margaret valmis minema? Margaret leiab tänavalt ühe Lydia tüdruku, Mary Cooperi, kes on süüfilisse suremas ja otsustab kasutada teda kättemaksuks Lydia vastu, mis võib aga tema enda plaanid ohtu seada.
Osa 1
Erutav ajalooline draamasari lõbumajadest ja nende asukatest. 1763. aasta Londonis, maailma ühes suurimas patupesas, teenib iga viies naine elatist prostitutsiooniga. Pea igal tänaval leidub bordelle ja neid pidavad „maadamid“ peavad omavahel halastamatuid lahinguid. Bordelliomanik Margaret Wells plaanib oma lõbumaja räpasest agulist uhkesse Sohosse kolida. See ei sobi aga sugugi maadam Lydiale, kellele kuulub sealtkandi moodsaim ja edukaim lõbustusasutus. Lydial on ka ohtlikke liitlasi, kelle abil kolleegi elu ja äri tõeliseks põrguks muuta.