Logo
Vaadatav 30 päeva
Nähtav ainult Eestis.

Doktor imetegija

Siiami kaksikute olukord muutub pärast taasühendamist stabiilsemaks, kuid nüüd vajavad tüdrukut uut südant. Ferman paneb Ali proovile ning käsib tal õppida pähe haigla viimase 10 aasta juhtumid.
Türgi
2019
Osa 54
Siiami kaksikute olukord muutub pärast taasühendamist stabiilsemaks, kuid nüüd vajavad tüdrukut uut südant. Ferman paneb Ali proovile ning käsib tal õppida pähe haigla viimase 10 aasta juhtumid.
Osa 53
Ali saab Adililt teada, et vend on teda hinnanud ja kalliks pidanud. Betul ootab oma peensooleoperatsiooni teadmata, et ta doonoriks on ta oma vanem õde. Kaksikute südameoperatsioon õnnestub.
Osa 52
Ferman nõuab, et tema residendid töötaksid läbi kõik viimase aasta jooksul tehtud operatsioonid. Arstid üritavad ühiselt päästa hiljuti operatsiooniga lahutatud siiami kaksikuid. Otsuste tegemine on raske nii arstide kui ka ema jaoks.
Osa 51
Nazlil õnnestub kaksikud operatsiooniks nõusse saada. Kaksikud lahutatakse, kuid üks kaksikutest ei ärka üles. Ali võtab julguse kokku ja viib Nazli lõbustusparki. Ali veendub, et Nazlil on ta vastu tunded. Ferman lubab Belizile ühe oma residendi uude kliinikusse tööle anda.
Osa 50
Beliz kavatseb avada tasuta kliiniku, et aidata inimesi, kes endale arstiabi lubada ei saa. Kivilcim on tugevalt selle vastu. Ühel opereeritud kaksikutest jääb süda seisma.
Osa 49
Nazli lahkub õhtusöögilt teise mehega ja läheb Ali juurde. Adil sisendab Alile mõtte, et Ali meeldib Nazlile. Haiglas planeeritakse Siiami kaksikute eraldamise keerulist operatsiooni.
Osa 48
Kivilcim rõõmustab siiralt haigla rahalise kosumise üle. Nazli leiab, et tal on Ali vastu siiski sügavad tunded. Nazli teeb Gulcinile kingituse ja lubab, et nad on tütarlapsega ta õnnetu lõpuni. Ferman üritab Belizi juurest lahkuda, kuid...
Osa 47
Doktor Ferman on välja mõelnud mooduse, kuidas Gulcini elupäevi pikendada. Ali ja Demir peavad veenma härra Atillat, et too loovutaks neeru oma vennale. Härra Orhani seisund halveneb järsult ning kogu perekond kutsutakse haiglasse kokku. Demir ja Acelya tunnistavad teistele oma suhte üles.
Osa 46
Ali ja Nazli tantsivad ballil. Acelya palub Nazlil endale tunnistada, et tal on Ali vastu tunded tekkinud. Beliz keeb armukadedusest, sest usub, et Fermani ja Nazli vahel on midagi. Adil hoiatab Alid armuvalu eest.
Osa 45
Arstid lähevad ballile ning ka Ali paneb smokingu selga. Kui ta peab laval kõnet pidama, läheb ta endast nii välja, et tal tuleb hoog peale. Kivilcim nõuab, et Ali läheks siiski lavale, sest juhatus ootab seda.
Osa 44
Ali on endast väljas ja kaotab oma skalpelli. Haiglas sooritatakse edukalt keeruline südameoperatsioon. Beliz valmistub balliks.
Osa 43
Beliz on otsustanud doktor Fermanist kindlalt lahkuda, kuid on sunnitud siiski investeerijatega korraldatavale ballile tulema. Vanemõde Selvi ei nõustu heasüdamliku kirurgi Adiliga peole tulema. Rindkerevälise südamega Guli otsustatakse hakata siiski opereerima, et paigaldada see elutähtis organ ta rindkerre.
Osa 42
Ferman ja tema meeskond opereerivad härra Yusufi. Nazli aitab Yusufi perekonnale valetades Ali kimbatusest välja. Ferman meenutab, kuidas ta õde hooldekodusse sattus. Ta lubab Alile, et seekord ta alla ei anna ning aitab Alil tõeliseks arstiks saada.
Osa 41
Ali püüab mõista, millal on tõe rääkimine kohane ja millal mitte. Pankreasevähi diagnoosi saanud haiglatöötaja otsustab oma pere survel minna riskantsele operatsioonile. Belizi ja Fermani tüli kogub tuure. Acelya üritab Nazlile selgeks teha, et tal on Fermani vastu tunded.
Osa 40
Beliz avastab Fermani saladuse. Ali kaob ning teised on tema pärast mures. Haiglas on mees, kellel on kerged sümptomid, kuid Ali sõnul viitavad need haigusele, mis mehe aastaga tapab.
Osa 39
Haiglas planeeritakse heategevusõhtut, et rahalisest august välja tulla. Ali satub jälle patsientidega sekeldustesse, kui teda suudleb naine, kelle vennad Alile kallale tulevad.
Osa 38
Ferman ei usalda endiselt Ali diagnoose. Selgub aga, et Ayla poeg Can on tõsiselt vägivaldse käitumisega. Probleeme on ka proua Seleniga, keda kasvaja on takistanud normaalselt käituma. Acelya on aga ainus, kellel õnnestub vihahoos Cani vaigistada.
Osa 37
Tanju ja Nazli opereerivad autoavariisse sattunud naist ning avastavad tal emakavälise raseduse, kuid naise abikaasa on viljatu. Ali on kindlalt otsustanud, et just täna on see päev, kus ta kedagi puudutab. Esimene katse Selviga ei õnnestu ning ta küsib puudutamiseks luba Nazlilt.
Osa 36
Günes ja Nazli pääsevad noomituse ja hoiatusega. Beliz ootab Fermanilt abieluettepanekut, kuid solvub hingepõhjani, kui Ferman tunnistab talle üles, et soovitas Nazlil enda päästmiseks süü haigla peale ajada.
Osa 35
Nazli astub komitee ette ja otsustab kõik ausalt ära rääkida. Ali üritab Nazlit kaitsta. Opereeritud noorel neiul tekivad tüsistused ning arstid on veendunud, et tal on ajusurm. Alil on aga teine idee.
Osa 34
Beliz tunnistab Fermanile, et haiglal on raha otsas. 14aastane haige tüdruk keeldub operatsioonist, kuna tema isal ei ole raha ning Tanju üritab tal aidata rahalist tuge leida. Nazli ootab komitee ette kutsumist.
Osa 33
Kõik õnnitlevad peol Alid kirurgiaosakonda tagasituleku puhul. Gunes ja Gulin teatavad, et hakkavad ametlikult käima. Beliz on otsustanud, et võiks Fermaniga lapse saada. Ali tahab konsulteerida isa, kes soovib, et ta tütar opereeritaks taas naeratama.