Logo
Vaadatav 11 päeva
Nähtav ainult Eestis.

SEAL Team

Enne, kui saab Venezuela selja taha jätta, on Bravo tiim sunnitud tegema riskantse põgenemiskatse, kuid koju Virginia Beachi jõudes leiavad nad ennast veelgi ebatasasemalt pinnalt.
USA
2021
Osa 14 - Kõik Bravo üksused
Enne, kui saab Venezuela selja taha jätta, on Bravo tiim sunnitud tegema riskantse põgenemiskatse, kuid koju Virginia Beachi jõudes leiavad nad ennast veelgi ebatasasemalt pinnalt.
Osa 13 - Jõusammas
Bravo vajab tähtsaks Venezuela tuumaprogrammi sulgemise missiooniks kõigi liikmete panust, kuid suurim oht missiooni üle võib tulla nende endi seast.
Osa 12 - Taeva võti
Jason peab paranemisteel seisma silmitsi oma suurimate hirmudega ning Clay ja Sonny on sunnitud võtma asjad oma kätesse.
Osa 11 - Vägivalla teel
Bravo tiim jätkab Lõuna-Ameerikas Iraani tuumaprojekti vastu töötamist. Mitmed kõrgete panustega missioonid toovad ilmsiks meeskonnavahelised probleemid.
Osa 10 - Otse edasi
Bravo tiimile pakutakse enneolematut missiooni Lõuna Ameerikas, samal ajal kui pinged Jasoni juhipositsiooni ümber kisuvad aina kõrgemaks.
Osa 9 - Kodule lähedal
Jason otsib varjupaika ja Ray juhatab Bravo tiimi operatsioonil, kus lööb kaasa ka Briti politsei.
Osa 8 - Tähelepanuväärne vaprus
Pärast seda, kui erioperatsioon luhtub ning kogu meeskond satub haiglasse, peab Bravo rahulikuks jäämise nimel tekitama väikese kaose, et Clay saaks uurida, mis valesti läks.
Osa 7 - Minevik on sissejuhatuseks
Bravo naaseb Afganistani, et jätkata võitlust Talibani vastu. Vahepeal mõtiskleb meeskond Ameerika pikaajalise osaluse üle terrorismivastases sõjas.
Osa 6 - Inimene tules
Bravol õnnestub põgeneda leekidest haaratud maasturist, kuid plaanid lähevad viltu, kui Jasoni isiklik ja tööelu põimuvad ning ta on sunnitud tegema otsuseid, mis seavad ohtu Bravo töökohad ja elud.
Osa 5 - Konn rööbastel
Terrorirünnaku ärahoidmiseks jookseb Bravo võidu ajaga, püüdes samal ajal leida ja tabada oma vaenlast. Küsimustega koormatud Jason peab tegema karmi telefonikõne, et saada vastuseid, mida ta nii väga ihkab.
Osa 4 - Seda on vaja teada
Ehkki iga Bravo liige seisab silmitsi suurte perekondlike probleemidega, läheb meeskond ootamatule missioonile Aafrikasse. Kui luureamet oma plaani muudab, peab meeskond kiiresti tegutsema, et terrorirünnakut ära hoida.
Osa 3 - 10. september
Bravo meeskonna liikmed mõtlevad New Yorki reisides päevale, mis muutis igaveseks nende elu.
Osa 2 - Usalda, aga kontrolli, 2
Kui Bravo tegevus ohtu satub, peavad nad välja mõtlema, kuidas märkamatult põgeneda ühest maailma ohtlikumast riigist.
Osa 1 - Usalda, aga kontrolli, 1
Bravo on šokeeritud, kui nad saavad teada, et õppus on tegelikult salajase missiooni kattevarjuks, et välja tuua ühest maailma ohtlikumast riigist relvaekspert.