Logo

Pilvede all

Mari sõidab Sirje palvel Haapsallu. Kertu on Andrese ja Siiri suhtest rabatud ning teeb lõpuks otsuse ka enda ja Eriku tuleviku osas. Maimu hoiatab oma abilist. Gunnari testament tekitab lootust ja külvab segadust.
Eesti
2019
Osa 12
Mari sõidab Sirje palvel Haapsallu. Kertu on Andrese ja Siiri suhtest rabatud ning teeb lõpuks otsuse ka enda ja Eriku tuleviku osas. Maimu hoiatab oma abilist. Gunnari testament tekitab lootust ja külvab segadust.
Osa 11
Siiri suudab taas üllatada ja Kertu teeb midagi, mida hiljem kahetseb. Mammu teeb emale etteheiteid. Urmas jõuab oodatud otsuseni, kuid selle tagajärjed puudutavad ka Sirjet. Maimu on oma abilisega väga rahul, kuid muretseb Eriku pärast.
Osa 10
Erik teeb Kertule siira ettepaneku. Sirje survestab Urmast, kes omakorda küsib abi nii Indrekult kui Albertilt. Siiri on oma uuest suhtest seitsmendas taevas. Ruudi püüab kodusest katastroofist kasu lõigata. Maimu saab endale lubatud abilise.
Osa 9
Mari ja Indrek sõidavad Haapsallu. Kertu on Erikule tänulik. Sirje päästab Urmase elu, kuid nõuab oma võlga tagasi. Mammu kuritarvitab vanemate usaldust. Siiril on Andresega elamusterohke kohting. Maimu tuleb lõpuks ometi tagasi koju!
Osa 8
Sirjega juhtunu shokeerib kõiki, kuid abi ei paista kusagilt. Liisal tekib Kertu ja Eriku suhtes lootus. Andres teeb ootamatu otsuse. Ruudi käitumine toob Murakate perre muudatused, mida lapsed pole oodanud. Eva pakub Sirjele tehingut.
Osa 7
Kertu ja Mari püüavad ema hoiatada, kuid Sirje usaldab Evat. Mammul on Marile Rauli kohta küsimusi. Albert ja Valter leiavad kiirelt ühise keele. Liisa püüab isa survestada ning Volts teebki Erikule pakkumise. Urmast tabab piinlik avalik skandaal.
Osa 6
Mari mõistab oma viga ja püüab seda heastada. Kertu sõidab koos Valteriga Haapsallu. Liisa püüab Eriku tulevikuplaanides selgust saada. Sirje on mures, kuid teeb täpselt seda, mida Eva ütleb. Siiri murdub, kuid maksab alanduse eest kätte.
Osa 5
Andres on Kertu peale pahane, kuid oma ettepanekust ei tagane. Indrek jagab Kadriga muret Mari pärast. Siiri teeb Urmasega lõpu ja on sihikule võtnud Andrese. Lapsed sõidavad Haapsalust tagasi koju. Eva on Sirje majas võimu võtnud.
Osa 4
Mari on oma uuest tuttavast järjest enam vaimustatud. Kertu saab aru, et Erikuga tal ühist tulevikku ei ole. Sirje on hädas, kuid abi tuleb täiesti ootamatust kohast. Siiri püüab nii Valteri kui Kertu kaudu Andrese kohta rohkem infot saada.
Osa 3
Siiri ründab Kertut ning Valter püüab tekkinud tüli lahendada. Andres palub Marilt abi. Kertu on Eriku käitumisest segaduses. Urmas valmistab Siirile pettumuse. Mammul ja Liisal tekib Sirjega konflikt. Mari sõlmib tänu Jasperile uue tutvuse.
Osa 2
Kertu on Erikuga toimunud muutustest segaduses. Kadri käitumine tekitab pingeid Mari ja Indreku vahel. Eva püüab Sirje kaudu Urmast üles leida. Siiri aga mässib end järjest suuremate valede võrku, kuniks Kertu otsustab sekkuda.
Osa 1
Mari karjäär on hoo sisse saanud, kuid kodus on sellest pinged. Kertu ootab kohtumist Erikuga, kuid hoopis Andresel on ootamatu uudis. Siiri püüab Urmast valega enda juures hoida. Sirje on Mammu ja Liisa enda heaks tööle pannud.
Osa 12 - Pilvede all – uue hooaja ootuses
Sissejuhatuseks näitame eelmise hooaja viimast episoodi. Sirje tunnistab Albertile tõtt. Kertu lükkab Eriku ettepaneku tagasi. Valter püüab Siirit lohutada. Indrek kutsub Mari üllatuseks Kadri neile külla. Mammu teeb stseeni. Gunnar lahkub salaja haiglast. Sirje saab ootamatu kirja...
Osa 11
Kertu püüab emale toeks olla, kuid Sirjet ei saa keegi aidata. Albert tunneb end Gunnariga juhtunus süüdi. Mari otsustab Indreku valikut kontrollida. Siiri on Urmasest pöörases vaimustuses. Liisa lepib Erikuga ära ja teeb isale ootamatu ettepaneku.
Osa 10
Sirje ootamatu käitumine on Mari ja Kertu jaoks üllatav, lapsed aga on vaimustuses. Siiri lubab endale kindlaks jääda. Erik õiendab lõpuks Riinaga arved. Indrek leiab endale otsitud abilise. Urmas tuleb Valteri juurde. Albert ja Gunnar satuvad hätta.
Osa 9
Kertu on Haapsalus ja palub Sirjelt abi. Mari annab Indrekule tööalast nõu. Siirit tabab üks pettumus teise järel, kuigi Valter püüab teda aidata. Urmas ilmub ootamatult Mari ja Indreku juurde. Sirje otsustab Liisat aidata ning sõidab pealinna.
Osa 8
Kertu ja Mari peavad nõu, mida Liisa ja Mammu plaani osas ette võtta. Erik on ootamatus olukorras ega leia kusagilt abi. Riina läheb üle igasuguse piiri. Urmase järjekordne muutumine tekitab Innas ja Albertis kahtlusi. Siiri teeb taas vale otsuse.
Osa 7
Indreku otsus toob kodurahu, kuid mehe üllatuseks lükkab Mari tema pakkumise tagasi. Kertu saab teada, mis Andrest vaevab. Siiri on pettunud ja püüab Erikust üle saada. Riina teeb panused valele kaardile. Mammul ja Liisal tekib ootamatu plaan.
Osa 6
Mari püüab Sirjet mõjutada, kuid emal on talle endale üllatus varuks. Indrek paneb Mammu ja Ruudi keerulisse olukorda. Kertu on rahul, et tõde on selgunud, kuid Siiri ei kavatsegi Erikust loobuda. Mari otsustab Riina manipuleerimisele lõpu teha.
Osa 5
Mari sõidab Haapsallu, kus tal on Gunnariga usalduslik kohtumine. Siiril on uudiseid, mis Kertu endast täiesti välja viivad. Erik saab endale uue kolleegi, kellest ta püüab iga hinna eest vabaneda. Riina seab üles lõksu, kuhu Indrek mõtlematult sisse astub.
Osa 4
Kertu ja Andres võtavad Joosu osas vastu olulise otsuse. Mari ja Indreku vahel on pinged ja Mammu otsustab vanemad proovile panna. Urmas otsib varju Alberti ning Inna juurest. Sirje plaan läheb vett vedama ja ta paneb Gunnari valiku ette.
Osa 3
Mari jagab oma kahtlusi ja hirme Valteriga. Kertu püüab Erikule mõistust pähe panna. Siiri tunnistab oma viga. Sirje otsustab Gunnari uue elustiili perekonna rahavankri ette rakendada. Mammul on Siimuga probleem. Riina saab oma tahtmise.
Osa 2
Kertu on Siiris pettunud. Mari paneb Indreku otsustava valiku ette. Sirje on Gunnari käitumisest endast väljas ning otsib abi Alberti ja Inna juurest. Erik saab oma oodatud kuulsuse, kuid probleemid alles algavad ja kõige enam kannatab Liisa...
Osa 1
Murakate perekond on juhtunust toibumas, ainult Indrek ei suuda firma hävingust üle saada. Kertu elab lastega üksinda ja püüab koos Andresega leida parimat lahendust Joosu jagamiseks. Erik valmistub telestaari eluks ning tahab selleks ära kasutada nii Riinat kui Siirit. Haapsalus on Sirjel uued plaanid, kuid Gunnari ja Urmase ootamatu tagasitulek ähvardab neile kriipsu peale tõmmata.
Osa 16
Kertu ja Andres otsustavad anda endile uue võimaluse, kuid Erik saab sellest teada. Sirje palub Innal ja Albertil saladust hoida, eriti Urmase abikaasa eest. Mari tahab Siimu perekonna kohta enamat teada. Indrek vallandab Riina, kuid otsusel on rängad tagajärjed...
Osa 15
Sirje on kodus tagasi, kuid Gunnari ja Urmase kadumislugu muutub veel segasemaks. Liisa sõidab koos Andrese ja Joosuga Tartusse. Erik sobitab Siiriga tutvust. Siim tuleb Mammu juurde õhtusöögile. Haapsallu ilmub ootamatult Urmase abikaasa. Andrese ja Kertu suhted soojenevad.
Osa 14
Siiri on Erikust vaimustuses, kuid Kertus tekitab see kahtlusi. Riina esitab Indrekule ultimaatumi. Mammu suhtleb Siimuga ja Liisa tunneb end taas üksikuna. Erik saab telestuudios ootamatu rolli ja šokeerib kõiki. Indrek suudab oma sõna maksma panna. Maril tekib taas konflikt Siimuga.
Osa 249
Sirje on Indias, kuid Gunnarist pole endiselt uudiseid. Mammu ja Liisa lepivad ära. Eriku uus karjäärivalik üllatab, kuid suurimaks üllatajaks on hoopis Volts. Albert on Pireti käitumisest nördinud. Mari teeb ootamatu otsuse. Liisa astub Maimu kaitseks välja ning ähvardab Erikut.
Osa 248
Mari püüab Sirjet ümber veenda, kuid tulutult. Andres palub Indrekult teenet. Mammu on Liisa peale pahane. Siiri on Haapsalu sündmustest põnevil. Mari ei mõista, miks Indrek Riinat ei talitse. Liisa on endast väljas ning otsib lohutust Eriku juurest. Urmase otsingud viivad ehmatava leiuni.
Osa 247
Sirje on Gunnari lahkumisest löödud ning Inna püüab talle toeks olla. Kuid samal ajal on kadunud ka Urmas... Andres kohtub Maimut külastades ootamatult ka Erikuga. Mammu leiab uusi sõpru, kuid Mariga tuleb sellest pahandus. Sirje saab teada, kuhu Gunnar sõitis. Andres hoiatab Kertut.
Osa 246
Indrek ei mõista Mari otsust Romani suhtes, kuid õigustab ennast Riina osas. Valter paneb Kertu keerulisse olukorda. Albert on Pireti käitumisest nördinud. Urmas saab aru, et Gunnar plaanib midagi. Andres toob lapsed koju, kuid Kertuga kohtumine võtab oodatust hoopis erineva pöörde.
Osa 245
Mari on Romani ülestunnistusest rabatud ning Mammu kannab ema määratud karistust. Erikul on Kertule suur uudis. Urmas võtab Alberti sihikule ning häbistab teda terve Haapsalu ees. Mari otsustab Mammu ja Romani ära kuulata. Siiri puistab Kertule südant. Gunnar šokeerib Albertit.
Osa 244
Sirje lastakse vabaks, kuid Mammu ja Liisa saavad teada saladuse vanaema minevikust. Kertu pakib Andrese asju ning otsib lohutust Eriku juurest. Mari saab Romani käitumisest valesti aru. Albert satub Urmasega konflikti. Kertu tunnistab Valterile, keda ja mida ta tegelikult soovib...
Osa 243
Mari ja Kertu saadavad lapsed Haapsallu, kuid Alberti tehtud plaanid keerab Sirje pea peale. Kertu tunnistab Marile, et Andres on koos Liinaga. Erik ilmub ootamatult Indreku juurde ning palub teenet, pöörates ka Riina enda vastu. Sirje viiakse ootamatult politseisse ülekuulamisele.
Osa 242
Piret on Tallinnas, et abielule Voltsiga punkt panna. Kertu saab teada, miks Valter tema suhtes nii osavõtlik on. Mari kohtub Urmasega ning püüab teda mõjutada. Lastel on Kertule etteheiteid, kuid ootamatult lahendab Erik olukorra. Sirje on pahane, et Gunnar tema kaitseks välja ei astu.
Osa 241
Mari on Haapsalus ning Albert saab teada, mida Piret plaanib. Albert omakorda usaldab Marile saladuse Gunnari kohta. Kertu leiab Maimu olukorrale lahenduse ning püüab Erikut emaga lepitada. Valteri käitumine tekitab kahtlusi. Urmas on tagasi Haapsalus ja šokeerib tervet linna.
Osa 240
Kertu usub Liisat, kuid Maril on õetütre käitumise kohta oma versioon. Indrek püüab Andresele nõu anda. Erik üritab oma kohustustest kõrvale hiilida ning kogu vastutust teiste kaela lükata. Gunnar usaldab Albertile oma suure saladuse. Piretil on uudiseid, mida keegi oodata ei osanud.
Osa 239
Mari püüab kodust õhkkonda parandada, kuid Indrek käitub kummaliselt. Kertu on rabatud Liisa süüdistustest Andrese suhtes. Erik saab haiglast Maimu kohta uudiseid. Valter püüab Kertule nõu anda, Mari aga otsustab õde ja õetütart omal moel aidata. Gunnaril on Sirje ees saladus.
Osa 238
Liisa keeldub koju tagasi tulemast ning lisaks kodustele muredele tekivad Kertul probleemid ka tööl. Mari ja Mammu lepivad ära, kuid pingeid tekitavad Murakate peres nii Riina kui Roman. Sirje teeb Albertile ootamatu ettepaneku, mille mehe üllatuseks isegi Inna heaks kiidab.
Osa 237
Peategelaste elus on aeg liikunud lähemale sündmustele, mida nägime filmis "Pilvede all. Neljas õde". Piret on teinud oma elus kannapöörde ja võtnud vastu nii mõnegi otsuse, mida lähedastel on raske mõista. Mari kulgeb edulainel ning on palganud endale abilise, kelles Indrek kipub konkurenti nägema. Kertu karjäär sujub samuti hästi, kuid eraelus on pöördelisi hetki. Haapsalus aga on Sirje taas suurelt ette võtnud ning kõiki üllatanud, seekord positiivselt.
Osa 236
Mari püüab harjuda uue pereliikmega. Erik külastab Kertu psühholoogi. Volts teeb jälle midagi lubamatut. Sirjel on kaupluses proovipäev. Riina ja Indrek tähistavad kahekesi oodatud sündmust. Piret on kõigis ja kõiges pettunud, kuid head uudised ei lase end kaua oodata...
Osa 235
Kertu on Erikule abi eest tänulik. Mari palub Piretilt teenet. Sirje kandideerib kauplusesse tööle. Riina on Eriku edusammudest vaimustuses. Mammu teeb midagi ootamatut. Gunnar hoiatab Innat. Piret otsib tasakaalu pere, töö ja hobide vahel.
Osa 234
Erik veedab järjest enam aega Kertu juures. Urmasel on Marile jahmatav uudis. Volts ei mõista Pireti valikuid. Sirje otsib jälle tööd ning leiab võimaluse Innat kiusata. Kertu küsib nõu psühholoogilt, kuid Erikule see ei meeldi. Mari on Mammu pärast mures.
Osa 233
Urmas veab Sirjet alt, põgeneb Haapsalust ning otsib üllatuslikult abi Mari juurest. Piret on Voltsis pettunud ja otsustab endale uue väljakutse leida. Kertu lubab lõpuks Liisa taas Eriku juurde. Sirje kahtlustab Gunnarit. Riina hakkab vaikselt võimu võtma.
Osa 232
Piret ja Kertu ei kiida Mari ootamatut otsust heaks. Piret kardab, et Volts ei tahagi enam last. Erik korraldab Kertule ootamatu stseeni. Sirje survestab Urmast ühist äri alustama. Gunnar saab Sirje plaanidest teada ning tagajärjed ei lase end oodata.
Osa 231
Piret jagab Sirjega oma hirme ja solvab Urmast. Mari saab Riina kohta teada midagi, mis muudab tema suhtumist. Kertul on Erikule uudiseid Liina ja Henri kohta. Erik seevastu valmistab Kertule tohutu pettumuse. Sirje hakkab Urmasega plaani pidama.
Osa 230
Piret on Urmasele raskel ajal toeks. Kertu on pettunud nii Andreses kui Erikus. Mari leiab võimaluse Riina mõjutamiseks, kuid Indrekule see plaan ei meeldi. Sirje haistab võimalust ega varjagi oma plaane. Piret tekitab olukorra, mis väljub tema kontrolli alt.
Osa 229
Maril on Indreku ja Riina suhtes kahtlused. Piret on Voltsi käitumises pettunud. Albert ja Inna veedavad nädalavahetuse Tallinnas. Sirjel on Gunnarile etteheiteid. Kertu soovib Andrese abiga Erikut ja Liinat lepitada. Urmast tabab ootamatu saatuselöök.
Osa 228
Kertule tunduvad Eriku pingutused kahtlased. Piret ja Volts lepivad ära. Mammu jääb Marile valetamisega vahele. Albert on reisist vaimustuses ja teeb juba uusi plaane. Riina provotseerib Indrekut ja saab oma tahtmise. Sirje loobub tööst salongis.
Osa 227
Albert sõidab Kertuga kruiisile, kuid puhkusereis võtab korraga ootamatu pöörde. Piret ei suuda Voltsi uskuda ega usaldada, Mari ei mõista jällegi Piretit. Riina ei jäta Indrekut rahule. Inna satub Sirjele kliendiks. Piretil on Mammuga usalduslik vestlus.
Osa 226
Piret on pulma-uudisest šokis. Mari jääb Indrekule vahele ja tunnistab kõik üles. Kertu on Andrese käitumisest üllatunud. Volts ja Urmas peavad poissmeestepidu. Albert otsustab Inna soovitust kuulda võtta ning Gunnar teeb ootamatu otsuse.
Osa 225
Kertu ja Andres jõuavad mesinädalatelt koju. Piret harjub uue koduga, lisaks on Voltsil talle suurepärane uudis. Mari mängib Indreku selja taga tulega, kuid pääseb puhtalt. Andres otsustab Erikuga leppida. Urmasel on Piretile jalustrabav uudis.
Osa 224
Pireti kannatus katkeb ja ta kolib kodust välja. Mari ei mõista Pireti käitumist, kuid kasutab olukorda enda huvides ära. Riina püüab Indrekuga leppida. Inna muretseb Alberti tervise pärast. Sirje üritab Gunnarit veenda uut, kuid sünget äri alustama.
Osa 223
Õed on jõuluõhtuks Mari juurde kogunenud, kuid kutsututest on nii mõnedki pereliikmed puudu. Kuid jõulud on teatavasti imede aeg... Albert ja Inna veedavad pühad Sirje ja Gunnariga. Uus aasta algab kõiki rõõmustava sündmusega!
Osa 222
Piret tunneb end Urmase valikust puudutatuna. Mari ja Riina teevad omavahel suhted selgeks. Kertu ootab Andrest koju, kuid mehe saabumine toob halbu uudiseid. Sirje üllatab Albertit. Piret teeb Voltsi osas šokeeriva avastuse...
Osa 221
Mari on Sirje peale solvunud. Piret ei tunne end uues kodus hästi. Kertu on otsustanud abi leida, et endas selgusele jõuda ja oma pereelu päästa. Indrek tekitab Mari ja Riina vahel tohutu segaduse. Erik teeb Kertule ootamatu kingituse. Piret kohtub Urmasega.
Osa 220
Eriku ootamatu külaskäik tekitab Kertu ja Andrese vahele uusi pingeid. Mari üritab oma kahtlustele Indreku ja Riina osas kinnitust leida. Piret püüab kohaneda uue koduga. Alberti ja Gunnari vahel tekib taas konflikt. Mari sõidab uuesti Haapsallu, et ema aidata.
Osa 219
Mari ei suuda mõista, miks Sirje tõde salgab. Maimu ja Kertu on pettunud, et Liina endiselt Erikut väldib. Piret on uue kodu suhtes vägagi kahtlev. Inna saab Alberti peale pahaseks. Mari otsustab Riina paika panna. Andres teeb Kertule üllatava ettepaneku.
Osa 218
Piretil on Voltsile kuhjaga etteheiteid. Mari otsustab Haapsallu sõita, et välja uurida, mis Sirjega toimub. Kertu kohtub Erikuga ning juhtub midagi ootamatut. Gunnar tuleb Albertit ähvardama. Riina ei hoia end Indrekuga flirtides tagasi. Volts suudab jälle üllatada.
Osa 217
Mari astub otsustava sammu Pireti ja Kertu lepitamiseks. Albertil on põhjust Sirje pärast muretseda. Maimu kohtub koos Liisa ja Joosuga ning Kertu teadmata Erikuga. Urmas tuleb Albertiga leppima. Piret ja Volts ei suuda leida kompromissi ühise kodu osas.
Osa 216
Erik räägib Andresele kohtumistest Kertuga. Sirje ähvardab Gunnarit ja läheb sellega üle piiri. Kertu süüdistab Piretit reetmises. Inna soovitab Urmasel Haapsallu jääda. Riina on Laurist sisse võetud, kuid mees huvitub ka Marist. Piret veedab aega Mammuga.
Osa 215
Kertu ja Mari räägivad omavahel asjad selgeks. Urmas palub Piretilt oma käitumise pärast andestust. Sirje käsib Mammul Inna ees vabandada. Kertu kohtub Andrese teadmata Erikuga. Piret küsib emalt Voltsi suhtes nõu. Indrekul on Lauri suhtes kahtlusi.
Osa 214
Piret ei suuda otsustada, kuidas tekkinud abielukriis lahendada. Mari juurde ilmub ootamatu külaline. Kertu paneb Pireti ebamugavasse olukorda. Sirje õpetab Mammule elutarkusi ja tekitab sellega paksu pahandust. Riina on Marile tänulik. Kertu ja Andres teevad pulmaplaane.
Osa 213
Piret on Voltsi ootamatust reaktsioonist ja selle tagajärgedest ahastuses. Mammu on Haapsalus ja Albertil tekivad lapsega probleemid, mida ta oodatagi ei oska. Maimu jutt ehmatab Kertut. Mari kohtub ootamatult Lauriga. Urmas on sunnitud oma aurupaadi müüki panema.
Osa 212
Piret on sadamas juhtunust paanikas. Maril ja Kertul on teineteisele etteheiteid. Indreku ja Riina töine kohtumine võtab ootamatu pöörde. Albert on tekkinud konfliktis Voltsi poolt. Maris tekitab Indreku muutunud suhtumine Riinasse kahtlusi. Erik tuleb Kertu ees vabandama. Volts nõustub lõpuks raviga ja saab teada Pireti saladuse.
Osa 211
Piret ei suuda otsustada, kas rääkida Haapsalus juhtunust Voltsile või mitte. Mari survel tuleb Indrekul Riina ees vabandada. Erik võtab intervjuud andma minnes Kertu teadmata Liisa kaasa. Andrese ja Kertu otsus hakata pulmi planeerima ajab Maimu ärevusse. Volts sõidab koos Piretiga Haapsallu, et Urmasega asjad selgeks teha.
Osa 210
Piret otsustab Haapsallu sõita ja Urmaselt abi paluda. Riina tuleb Mari juurde Indreku peale kaebama. Kertu kahetseb oma otsust ja üritab Erikule antud lubadusest taganeda. Gunnar püüab Albertit ära kasutada. Kertu ja Mari kohtumine lõpeb tüliga. Urmase käitumine tekitab segadust.
Osa 209
Pireti suur unistus on lõpuks täitunud, kuid täiuslikust õnnest on ikka veel midagi puudu. Kertul on vaatamata Maimu abile raske Andrese äraolekul hakkama saada. Mari šokeerib Indrekut Riinale antud lubadustega. Sirje teeb Albertile ootamatu ettepaneku. Erik üllatab Kertut.
Osa 208
Piret on Haapsalus ja saab Sirjelt kõva kriitikat. Indrek ei suuda mõista, miks Mari teeb Riinale erandeid. Andrese ja Kertu vahel on pingeid, mida Erik kavatseb ära kasutada. Gunnar ja Sirje leiavad ootamatult uue äriidee. Saabuvad Voltsi analüüside vastused.
Osa 207
Pireti ja Voltsi pulmakutse tekitab saajates palju elevust, mõnes ka pettumust ja ootamatut segadust. Mari soosiv suhtumine Riinasse põhjustab pingeid nii tööl kui kodus. Piret muretseb nii pulmade kui Voltsi tervise pärast. Kertu kohtub Erikuga. Liinal on Andresele uudiseid. Gunnar tahab alustada puhtalt lehelt.
Osa 206
Sirjel on kõigile kolmele tütrele etteheiteid. Riina tekitab Mari ja Indreku vahel pingeid. Liina saab teada, mida Maimu on tema selja taga korraldanud. Gunnar teeb plaane, et oma elu muuta. Urmas hoiatab Albertit. Piretil on pulmastress.
Osa 205
Piret ja Kertu püüavad teineteisele abiks olla, kuid mõlemal on raske otsuseid langetada ja valikuid teha. Mari seevastu on kiire otsustaja ning Riina aitamisest tuleb Indrekuga palju pahandust. Inna jagab Albertiga valusat mälestust. Sirje saabub reisilt.
Osa 204
Piret otsib tuge ja mõistmist Urmaselt. Mari sõidab koos Mammuga Haapsallu. Andres kohtub hea tuttavaga minevikust. Gunnaril on Marile üllatavaid uudiseid. Lauri tuleb Pireti ees vabandama kõige ebasobivamal hetkel. Albert ei suuda Urmasele andestada. Mari ja Inna lepivad ära. Sirje sõidab ootamatult reisile.
Osa 203
Piret palub Mari abi ja puistab õele südant. Inna on pahane, et Urmas teda rahule ei jäta. Lauri tuleb Piretile külla, kuid mehe lootused asenduvad etteheidetega. Kertul on õdedele häid uudiseid. Mammu saab šoki ja Mari püüab last aidata nii hästi kui oskab. Maimu üritab Andrest ja Erikut lepitada. Volts üllatab Piretit.
Osa 202
Uudis Pireti kihlumisest tuleb kõigile üllatusena. Maril ja Indrekul on usalduskriis. Gunnar kolib tagasi Sirje juurde. Maimu tahab Liina teadmata Erikule last näidata. Mari võtab vastu tähtsa otsuse. Piretit vaevavad kõhklused, kuid Volts suudab need oma muretu olekuga hajutada, kuniks jälle ilmub välja Lauri...
Osa 201
Mari sõidab Haapsallu, et Albertilt nõu küsida, kuid kohtub teiste teadmata ka Gunnariga. Urmas on Piretil külas ja valmistab talle ootamatu üllatuse. Erik suudab Andrese ja Pireti endast välja viia. Inna ja Mari vahel tekib konflikt. Maimu püüab end jagada Eriku ja Liina vahel. Sirje muudab Gunnari suhtes meelt.
Osa 200
Kertu on Liisa saavutustega rahul, kuigi Maimul on mõlemale etteheiteid. Piret püüab hingevalu ravida remondi ja Mari abiga. Gunnar leiab peavarju Alberti ja Inna juures. Indrek on armukade. Inna kohtub Urmasega ja Sirje kasutab olukorda ära. Piret annab Laurile veel ühe võimaluse. Sirje tuleb Tallinnasse.
Osa 199
Kertu seab Erikule lõksu. Indrekul on Marile etteheiteid. Lauri võtab Piretiga ühendust, kuid järjekordne kohtumine saab ootamatu lõpu. Kertu saab kokku õdedega. Liisa paneb Eriku närvid proovile. Urmas aitab Albertil tööd leida. Gunnar paraneb, kuid seda kiiremini halvenevad tema suhted Sirjega.
Osa 198
Piret igatseb Voltsi, kuid mees ei taha temast enam kuuldagi. Indrekul on Mari suhtes kahtlused. Sirje kasutab iga võimalust Gunnari piinamiseks. Urmas tuleb Tallinnasse ja Piret saab teada midagi jahmatavat. Albert lastakse töölt lahti. Mari lepib Mammu treeneriga. Erik otsib abi lastekaitselt.
Osa 197
Kertu ja Andrese vahel on pinged, milles üks süüdistab Liinat ja teine Erikut. Mari korraldab Mammu ujumistrennis skandaali. Gunnar jõuab koos Sirjega tagasi Haapsallu. Piret kohtub ootamatult Lauriga ja läheb tülli Voltsiga. Inna teeb Albertile üllatava ettepaneku. Erik ähvardab Andrest.
Osa 196
Sirje otsus jahmatab Piretit. Mari ei kiida Indreku ja Mammu plaane heaks. Albert palub Inna käitumise pärast vabandust. Riina külastab Gunnarit. Andres on Liinaga ootamatult avameelne. Urmas puistab südant. Piret kohtub Erikuga ja sellel, mida mees plaanib, on valusad tagajärjed.
Osa 195
Piret satub piinlikku olukorda, kuid suudab sellest hoolimata jälle armuda. Kertu ja Liina kohtumine on kõike muud kui sõbralik. Mari teeb lõpuks otsuse ja Indrek kolib koju tagasi. Gunnar satub ootamatult haiglasse ja Sirje näeb selles võimalust kätte maksta.
Osa 194
Piret saab kutse konverentsile, kuid üritusest enam huvitab teda hoopis kutsuja. Mari lõpetab suhte Hannoga ja püüab oma koduse elu korda saada. Volts teeb ootamatu katse Piretiga suhet soojendada. Urmas puistab Sirjele südant, Andres püüab Liinale toeks olla ning Erik palub Kertult abi.
Osa 193
Kurb sündmus on perekonna kokku toonud ning leinaval Sirjel on oma kolmele tütrele nii mõndagi öelda. Piret kiidab heaks Kertu otsuse perega Rootsi jääda, kuid Mari pereelu seis jääb mõlemale mõistatuseks. Maimu püüab Eriku südametunnistust äratada, kuid mees ei taha Liinast ega lapsest kuuldagi. Inna leiab seltsi ja mõtteklaaslase Urmase näol ning Gunnar ei varjagi, kellele tema süda tegelikult lööb.
Osa 192
Mari ja Indreku abielu käriseb Sandra tõttu lõhki. Piret püüab Mammut katsumustest säästa. Kertu on tagasi Rootsis. Liina lubab Andresele, et hoiab Erikust eemale. Albert läheb koju tagasi, kuid Inna on oma lubaduse teoks teinud. Mari otsib lohutust Hanno seltskonnast. Sirje püüab Albertit aidata ja Innat hoiatada, kuid saatusel on omad plaanid...
Osa 191
Kertu on oma tuleviku osas otsuse teinud, kuid Piret püüab teda ümber veenda. Mari jääb Indrekule vahele ning mees saab teada, kus Sandra end varjab. Liina üritab veelkord Erikuga rääkida, kuid mees ei taha kuuldagi ei naisest ega lapsest. Inna paneb end Sirje ees piinlikku olukorda. Urmas püüab Innat ja Albertit lepitada. Kertu näeb Eriku tõelist palet.
Osa 190
Kertu ja Eriku kohtumine algab mõlema jaoks paljulubavalt. Liina on šokis ja Piret teeb talle ootamatu ettepaneku. Mari kohtub Kertuga, kuid ei kiida noorema õe plaane heaks. Inna mõõt saab täis ja Albert on sunnitud vastu võtma raske otsuse. Sirje tunneb end süüdi. Liina jagab Piretiga oma kahtlusi ning Erik teeb kõik selleks, et Kertut mõjutada.
Osa 189
Piret leiab uue korteri, kuid veedab varasemast rohkem aega Mammuga. Mari külastab Indreku teadmata Sandrat. Liina on tagasi ja võtab Erikuga ühendust. Albert leiab uue töö ja Inna loodab, et Sirje on igas mõttes minevik. Gunnar läheb üle piiri ja Mari mõõt saab täis. Liina tuleb Pireti juurde kliinikusse ning Erikut ootab ees üllatus...
Osa 188
Piret on segaduses ja solvunud, sest vaatamata taastärganud tunnetele ei taha Urmas midagi muuta. Mari püüab rohkem aega Mammule pühendada. Eriku kinnisidee Kertu suhtes aina süveneb. Sirje suudab Inna järjekordselt endast välja viia. Indrek tahab, et Piret välja koliks, kuid Mammu reageerib selle peale ootamatult. Gunnaril on Marile uudiseid.
Osa 187
Piret sõidab Haapsallu ja korraldab Urmasele skandaali. Mari sõlmib Gunnariga kokkuleppe. Liina kuulab Maimu nõu ning sõidab Andrese ja Kertu juurde. Mari ootamatu kohtumine Mammu klassijuhatajaga võtab üllatava suuna. Piret üritab Sirjet mõjutada, kuid ema ei võta teda kuulda. Erik paraneb, kuid Maimu mõõt saab lõpuks täis.
Osa 186
Piret tunneb end Aksli tõttu ebakindlalt. Mari kohtub salaja Gunnariga. Sirje kasutab võimalust Inna ja Alberti vahele kiilu lüüa. Indrek üritab Mariga suhteid korda saada. Maimu kohtub Eriku teadmata Liinaga ja hoiatab teda, kuid kumbki ei oska oodata seda, millega Erik tegelikult hakkama saab. Albert puistab Urmasele südant.
Osa 185
Piret kolib ajutiselt Mari juurde. Sirje pansionaat on pankrotis. Innal on uus töökoht, kuid Albert veedab naise arvates liiga palju aega Sirje seltskonnas. Mammu puistab Piretile südant. Sirjel on Urmasele jahmatav ettepanek. Andres püüab Liinale aru pähe panna, kuid naine tunneb end Eriku ees süüdi. Gunnaril on plaan ja ta leiab uue ohvri.
Osa 184
Mari survestab Indrekut, et mees Sandra üles otsiks. Piret saab halva uudise, mis Voltsi hoopis rõõmustab. Sirje on raskustes ja peab raha nimel tegema raskeid otsuseid. Erik püüab läbi Andrese Liinaga lepitust leida. Piret ei raiska Aksli osas aega. Sirje räägib Albertile, mis Urmase aurupaadis tegelikult juhtus. Mari juurde tuleb ootamatu külaline...
Osa 183
Mari sõidab tagasi linna ja saab teada, millega Indrek on hakkama saanud. Lisaks võtab Sandra Mariga ühendust ja ähvardab teda. Piret ei varjagi oma eesmärki Aksli osas. Maimu leiab Eriku kohutavas olukorras. Sirje jääb Mammule valetamisega vahele. Piret tunnistab Marile, et aitas Indrekut. Andres lohutab Maimut ja Erik ründab Liinat.
Osa 182
Kliinikusse tuleb tööle uus arst, kelle suhtes Piret ei suuda kuidagi ükskõikseks jääda. Inna palub Mari abi, sest Sirje pansionaat on suurtes raskustes. Eriku pettumus on suur, kui Kertu nende kokkuleppest taganeb. Tulemuseks on konflikt Andresega ja suhtekriis Liinaga. Sirje veedab aega Mammuga. Indrek palub Piretilt teenet.
Osa 181
Urmas tuleb Piretile külla ja satub ootamatult vastamisi Voltsiga. Haapsalus on Maril avameelne vestlus Albertiga, kuid kõigi üllatuseks on hoopis Sirje see, keda Mari kuulda võtab. Sandra keerab oma nõudmistega vindi üle ja vihastab Indreku välja. Järgnev leppimine viib aga uue tülini. Liina reedab Erikule Andrese saladuse.
Osa 180
Mari ja Indrek ei suuda Sandra teemal kuidagi üksmeelele jõuda. Sirje külastab uurijat, kellel on Gunnari kadumise osas omad kahtlused. Inna otsib abi Urmaselt. Sandra esitab Indrekule esimesed nõudmised. Mari võtab lõpuks aja maha ning otsustab koos lastega mõneks ajaks Haapsallu sõita. Sirje läheb Pireti vastuseisust hoolimata tagasi oma koju.
Osa 179
Piret on Mari käitumisest shokeeritud. Mari seevastu ei mõista Indrekut, kes on Sandra suhtes teinud ootamatu otsuse, mis Mari soovidega kuidagi ei haaku. Maimu jagab Liinaga oma kahtlusi Andrese osas. Sirjel on Piretile uudiseid. Inna ja Urmas ei saa aru, miks Albert püüab Sirjet kaitsta. Piret otsib lohutust Voltsi seltskonnast.
Osa 178
Piret püüab leida parimat lahendust, kuidas Sirjet aidata, kuid emal on hoopis omad plaanid. Sandra ilmub välja ning teatab Marile ja Indrekule rabava uudise. Maimu tuleb Erikule külla, kuid leiab eest hoopis Liina. Albert ei mõista Inna käitumist. Sirje kolib Pireti juurde ning Mari teeb Sandra osas ootamatu ja meeleheitliku käigu.
Osa 177
Mari ja Piret seisavad taas tuttava probleemi ees – mida hakata peale Sirjega, keda on tabanud järjekordne saatusehoop? Kertu elab endiselt Rootsis, kuid ka teda ootavad ees olulised otsused. Eriku suhe Liinaga kulgeb mehe ärgitusel pöörase kiirusega. Mari ei suuda Indrekut usaldada. Haapsalus kuulevad Albert ja Inna ootamatut uudist, mis seab Sirje ja Gunnariga juhtunu hoopis uude valgusesse.
Osa 176
Kertu sünnitab poja. Piret on Haapsalus ja tunnistab Urmasele üles, et on kohtunud teise mehega. Sandra teeb Indrekule skandaali ja läheb üle piiri. Erik võtab vastu tähtsa otsuse. Sirje teeb oma kurjakuulutava plaani teoks.
8. juuni 2016
Mari ja Indrek kuulevad alles õpetajalt, mis Mammuga tegelikult toimub. Mari püüab probleemi omal moel lahendada, kuid tulemuseks on täielik kaos. Maimu ja Liisa tulevad Erikule külla. Sirje valmistab Gunnarit ette, et oma plaan teoks teha.
1. juuni 2016
Mari kolib koju tagasi, kuid Sandra annab talle korraliku lahingu. Piret kohtub taas Voltsiga ja mõistab, et tema ja Urmase vahel on kõik läbi. Gunnar puistab Albertile südant. Sirje peas tärkab plaan, mille teostamiseks vajab ta Urmase abi.
25. mai 2016
Piret sõidab Haapsallu ja on rabatud sellest, millega Urmas on hakkama saanud. Mari kohtub Andresega ja õemees annab talle head nõu. Erik saab ametikõrgendust. Sandral on Indrekule uudiseid. Sirje räägib Piretile oma hirmudest.
18. mai 2016
Mari astub Indreku ja Sandra lahkuajamiseks järgmise ja väga ootamatu sammu. Piret võtab õe nõu kuulda ja võtab ühendust mehega minevikust. Erikul on kauaoodatud kohtumine Liinaga. Sirje tõmbab Gunnari asemel hoopis Riina liistule.
11. mai 2016
Piretil on enda ja Urmase suhte osas kõhklusi. Sirje suudab Inna ja Alberti vahel taas tüli tekitada. Mari otsustab kontrollida, kas Indrek ikka peab nende kokkuleppest kinni. Andresel on Erikule ja Maimule ootamatu ettepanek.
4. mai 2016
Sirje tuleb pealinna, et Mariga kohtuda. Sandra üritab Mammuga suhteid klaarida. Maimu on meeleheitel Liisa lahkumisest ja süüdistab Erikut. Gunnar jääb Sirjele vahele. Urmase ja Pireti tulevikuplaanid panevad Alberti muretsema.
27. aprill 2016
Mari püüab harjuda uue elukorraldusega, kuid see pole lihtne, sest Sandra osutab kardetust tugevamaks vastaseks. Piret naaseb Rootsist ja kohtub ootamatult vana armastusega. Erik ähvardab Andrest, kuid on Liina ees täiesti abitu.
20. aprill 2016
Mari püüab Stockholmis Pireti meelt lahutada, kuid lõpuks on ta ise see, kes abi vajab. Sandra kohtub Mammuga. Erik teeb ootamatu avastuse. Sirje seab Gunnarile karmid reeglid. Andres peab nõu naisega, kellest Kertu midagi ei tea.
13. aprill 2016
Mari sõidab Piretiga koos Rootsi. Sandral on hea meel, et Indreku tehing Sirjega ära jääb. Mammu on pettunud nii oma emas kui ka isas. Kertu ja Andrese otsus ajab Maimu paanikasse. Erik teeb karjääri ning Gunnar üllatab Sirjet.
6. aprill 2016
Piret kolib Mari juurde. Albert üritab Sirjet veenda oma plaanist loobuma. Andres teeb Erikule teatavaks oma otsuse. Mari saab teada kogu tõe Indreku ja Sandra kohta ning otsustab viivitamatult tegutseda. Reedal on Piretile üllatus.
30. märts 2016
Maril tekivad Sandra ja Indreku suhtes kahtlused. Piret võtab vastu raske otsuse. Maimu püüab Erikut Andrese ees õigustada, kuid mees jääb oma plaanile kindlaks. Gunnar teeb Albertile etteheiteid ja püüab Sirjet ümber veenda.
23. märts 2016
Mari on mures, sest Indreku plaanid mõjutavad ka nende lapsi. Piret teeb veel ühe katse Urmasega leppida, kuid mees suudab jälle teha midagi ootamatut. Indrekul on Sandraga avameelne vestlus. Erik kohtub Kertuga ja palub temalt teenet.
16. märts 2016
Õed saavad kokku, kuid Maril on põhjust Pireti ja Kertu peale solvuda. Piret sõidab Haapsallu, et Urmasega asjad selgeks rääkida, mees aga suudab teda üllatada. Erik kohtub ootamatult Gunnari ja Riinaga. Sirje püüab Piretile aru pähe panna.
9. märts 2016
Albert sõidab Tallinnasse, et Indrekuga Sirje pakkumisest rääkida. Ühtlasi kohtub ta Pireti, Mari ja Kertuga, kuid mitte kõigil kolmel pole talle häid uudiseid. Kertu otsustab Erikuga asjad selgeks rääkida. Piret saab teada, et Urmas on tagasi Haapsalus.
2. märts 2016
Kas Mari ja Indrek on abielukriisist üle saanud? Mis juhtus Kertuga? Kas Piret ja Urmas on lõplikult lahus? Millise plaaniga üllatab Sirje Albertit? Kas Maimul õnnestub Erikule lõpuks töö leida? 12. hooaja avaosa annab vastused!